TVP.pl Informacje Sport Kultura Rozrywka VOD Serwisy tvp.pl Program telewizyjny

To już szósty sezon z „Blondynką”

Co czeka Sylwię w tym sezonie?
Premiera najnowszych odcinków serialu zbliża się wielkimi krokami. Co nas czeka w tym sezonie? Dla wszystkich fanów Sylwii Kubus zdradzamy kilka szczegółów.
Tytułowa Blondynka, doktor Sylwia Kubus (Natalia Rybicka), jak zwykle będzie walczyć o słuszne sprawy, stawać po stronie wyższych racji i po stronie potrzebujących. W tej serii przejdzie jednak przemianę. Stanie się pewną siebie kobietą, która wie, czego chce od życia i która zda sobie sprawę, że życie jest pełniejsze, jeśli zrobi się w nim miejsce dla drugiego człowieka.

Jej związek z Dawidem (Grzegorz Małecki) stanie się w pełni dojrzały, ale kiedy Dawid otrzyma po latach paczkę z rzeczami zmarłej w Syrii żony, przejdzie kryzys.

Państwo Fusowie, Jasiunia (Izabela Dąbrowska) i dr Fus- (Krzysztof Gosztyła) powrócą szczęśliwie z wojaży po Australii… ale do Majaków zawita ponownie starosta Izabela Rychter i jak zwykle namiesza w życiu doktora.

Oksana i wójt Traczyk zbliżą się do siebie, a ona zobaczy w nim dobrego człowieka, który nie myśli wyłącznie o władzy i pieniądzach.

Majka (Marta Ścisłowicz) spróbuje się odnaleźć jako matka dwójki małych dzieci. Manej (Tomasz Borkowski) pomoże jej w tym wyzwaniu, choć nie zawsze będzie mu się to udawać...

W oddziale Maneja pojawi się młoda i atrakcyjna podporucznik Kaśka. Czy połączy ich coś więcej niż militarna pasja?