TVP.pl Informacje Sport Kultura Rozrywka VOD Serwisy tvp.pl Program telewizyjny
back

Nad rzekami Babilonu... – odc.70


Rzeźnik Grajewski odkrywa, że został przez Sylwię wprowadzony w błąd. Manej z coraz większym trudem ukrywa swój romans z porucznik Kasią. Wizja utraty lecznicy staje się dla doktora Jana coraz bardziej realna...
  • W spokojny poranek, w nieczynnej lecznicy zjawia się rzeźnik Grajewski. „Trzeba będzie zapłacić odszkodowanie!” – twierdzi (fot. A.Gostkowska/TVP)

W spokojny poranek, w nieczynnej lecznicy zjawia się rzeźnik Grajewski. „Trzeba będzie zapłacić odszkodowanie!” – twierdzi (fot. A.Gostkowska/TVP)

  • Starostowa Rychterowa składa doktorowi szokującą propozycję... (fot. A.Gostkowska/TVP)

Starostowa Rychterowa składa doktorowi szokującą propozycję... (fot. A.Gostkowska/TVP)

  • „Twój Jasiu ten dom będzie jak go sobie kupisz” – doktor Fus jest zdruzgotany, słysząc od niej takie słowa (fot. A.Gostkowska/TVP)

„Twój Jasiu ten dom będzie jak go sobie kupisz” – doktor Fus jest zdruzgotany, słysząc od niej takie słowa (fot. A.Gostkowska/TVP)

  • Sylwia załatwia w Warszawie dofinansowanie dla swojego wymarzonego ośrodka hipoterapii. Pojawiają się pewne komplikacje...(fot. A.Gostkowska/TVP)

Sylwia załatwia w Warszawie dofinansowanie dla swojego wymarzonego ośrodka hipoterapii. Pojawiają się pewne komplikacje...(fot. A.Gostkowska/TVP)

  • Majka podczas wizyty w centrum handlowym niespodziewanie wpada na własnego męża. Manej miał się w tym czasie zajmować dziećmi... (fot. A.Gostkowska/TVP)

Majka podczas wizyty w centrum handlowym niespodziewanie wpada na własnego męża. Manej miał się w tym czasie zajmować dziećmi... (fot. A.Gostkowska/TVP)

  • Całą sytuację z ukrycia obserwuje porucznik Kasia, która to oczywiście była prawdziwą przyczyną nieobecności Arnolda w domu (fot. A.Gostkowska/TVP)

Całą sytuację z ukrycia obserwuje porucznik Kasia, która to oczywiście była prawdziwą przyczyną nieobecności Arnolda w domu (fot. A.Gostkowska/TVP)

  • Ksiądz Błażejczyk spotyka nad rzeką doktora Jana, który w samotności oddaje się zadumie. Duchowny pomaga spojrzeć mu na ostatnie wydarzenia z innej, bardziej optymistycznej perspektywy (fot. A.Gostkowska/TVP)

Ksiądz Błażejczyk spotyka nad rzeką doktora Jana, który w samotności oddaje się zadumie. Duchowny pomaga spojrzeć mu na ostatnie wydarzenia z innej, bardziej optymistycznej perspektywy (fot. A.Gostkowska/TVP)

  • Sylwia po powrocie z Warszawy chce się dostać do domu. Na miejscu zastaje nieproszonych gości...(fot. A.Gostkowska/TVP)

Sylwia po powrocie z Warszawy chce się dostać do domu. Na miejscu zastaje nieproszonych gości...(fot. A.Gostkowska/TVP)

  • Wydarzenia z każdą sekundą wymykają się spod kotroli. Dawid ulega wypadkowi...(fot. A.Gostkowska/TVP)

Wydarzenia z każdą sekundą wymykają się spod kotroli. Dawid ulega wypadkowi...(fot. A.Gostkowska/TVP)